HomeMagazín

News

Pozvánka na sraz do Poděbrad

Přijměte naše pozvání na výroční sraz fanoušků značky Mercedes-Benz. 10 let trvání akcí si zaslouží velkou oslavu, bohužel již ne v legendárním Kersku, ale nově v areálu Střelnice v rámci kempu ATC Golf v Poděbradech.

O víkendu 3.-5.6. se připravte na našlapaný program plný hudby, soutěží, jídla pití a zábavy. Dvě kapely, muzikanti, DJ, sprinty na letišti nebo orientační rally. To je jen část programu, který jsme pro vás připravili.

Číst dál: Pozvánka na sraz do Poděbrad

Mercedes-Benz A124 300-24

Prodáme kabriolet Mercedes-Benz 300-24CE. Dobrý stav, pěkná a plně funkční střecha. Motor R6 24V - 162kw. Manuální převodovka Getrag (jednička k sobě dozadu). Krásná barevná kombinace. Elektrické sedačky, klimatizace, el. okna. Kola originál AMG styling 2, pěkné pneu. Drobné vady laku, ale nic zásadního. Malá dohoda na ceně možná při prohlídce vozu. Rád předvedu na zvedáku.

Číst dál: Mercedes-Benz A124 300-24

Retro Classic Stuttgart 2016

Na pátek 18.3. jsem se nechal vyprovokovat PetremD k akci „výlet“. Nad ránem jsme vyrazili směr říše a něco po desátý se dostali na výstaviště ve Stuttgartu, kde se jako každý rok konal největší evropský veletrh klasických aut Retro Classic 2016. Cesta přes Plzeň a Norinberk má z Prahy cca 500km a když to jede, tak trvá něco přes čtyři hodiny. A po cestě tam to jelo, takže jsme byli něco po desátý na výstavišti.

Číst dál: Retro Classic Stuttgart 2016

Když je Géčko 4x4 málo

Německý Autobild uveřejnil sérii fotografií speciální verze opravdu poctivého offroadu třídy G ve verzi pickup. Mercedes žádné oficiální informace nepublikoval, ale z úrovně zpracování se zdá, že jde o vůz, který opustil brány továrny  z Affalterbachu.

Číst dál: Když je Géčko 4x4 málo

V teritoriu STI – A45AMG

Již za pár týdnů v Ženevě se představí nejostřejší Áčko aktuální řady W176. Data zatím nejsou oficiální, ale z toho co prosáklo by mělo jít o nejvýkonnější sériově vyráběný čtyřválec v osobním autě.

Číst dál: V teritoriu STI – A45AMG

Arocs – Bořek stavitel jako třetí do party

Actros vás doveze na konec světa, Antos tak akorát po republice, Arocs sotva na nejbližší stavbu. Ale zato se tam bude cítit jako doma.

Číst dál: Arocs – Bořek stavitel jako třetí do party

507 > 450 aneb C63 AMG 507 EDITION

Jak se chýlí čas aktuální třídy C, přichází Mercedes-Benz s další edicí, kterou chce přitáhnout pozornost. Edice 507 by měla přitáhnout ty, pro které je Balck Series moc a „standardní“ 63 AMG málo.

Číst dál: 507 > 450 aneb C63 AMG 507 EDITION

Aesthetics S

Mercedes nám nabízí sérii fotek, kterou nazval Aesthetics S. Nejde na ní o nic menšího, než představení základních designových křivek budoucího topmodelu - třídy S. Zaujme nejen umělecká hodnota, ale oko fanouška trojcípé hvězdy upoutá zejména boční profil.

Číst dál: Aesthetics S

CLS SB levnější

Stylový kombík CLS Shooting Break je o víc jak 100 tisíc korun levnější, než pokud by jste přepočítali německé ceníky. Verze 250 CDI se čtyřválcovým turbodieselem stojí 1,422 milionu korun, šestiválec 350 CDI 1,52 milionu a za čtyřkolku připlatíte dalších 66 tisíc korun.

Číst dál: CLS SB levnější

Actros má Red Dot Award

Mercedes se s novým Actrosem zdá se trefil do černého. Nejen že se dobře prodává, ale sbírá i ocenění. Vedle Truck of the Year 2012 se dočkal i ceny za design. 1.800 výrobců a designérů z 58 zemí a odborná porota posuzovala více jak 4.500 návrhů a výrobků, aby tomu nejlepšímu udělila cenu Red Dot Design Award.

Číst dál: Actros má Red Dot Award

Beltbag

Jak již bylo řečeno v článku o budoucí SKlasse, bude jeden z jejích brvků výbavy zcela revoluční. Půjde o airbag, všitý do popruhu bezpečnostního pásu. Mercedes jej nazývá Beltbag.

Číst dál: Beltbag

Strana 1 z 5

Free business joomla templates