HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

pivo
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: pivo

pivo 11 roků, 1 měsíc #4779

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
chlapi, asi se to tu ještě neřešilo, ale co kdo máte rádi za pivo? Já jsem teď přišel na chuť řezanýmu Budvárku...dám si pěkně do tupláku černou a světlou 12° a je to fakt šmakóza

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4780

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
Plzen Svijany, kozel sem tam primator nealko

ted jsem začal ujídět spíš po víně... už nemám žádné zásoby že já to vítkoj dával

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4784

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Nefiltrované 12:GAMBRINUS,PLZEŇ a ovocné jako tento 15 FÉNIX a ostatní i vícestupňové.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4788

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Já vždycky preferoval Gambrinus (ale jako nejsem nějakej extra pivař), ovšem co jsem onehdá někde u Kolína zkusil Svijany, nedám na ně dopustit a je fakt, že jsem je měl od tý doby víckrát a vždycky mi chutnaly Bohužel v místní hospůdce mají Krušovice a to je teda
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 11 roků, 1 měsíc od Michal.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4791

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
U nas je kozel 11 a neni to zly. Svijany jsou jistota. Hodne se polepsil Krakonos, co se toci u nas na horach. Posledni dobou jsem se ale nekolikrat setkal s tankovou Plzni a zaver schuzky mam tak nejak v mlze . V.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4809

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Tak tohle jde mimo mě,pivu nerozumím,jsem na víno,ale v létě si dám rád vychlazené černé,když slezu z koně ( mému koni také chutná )

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4810

  • Lukáš Labaj
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Mercedes 500SE
  • Příspěvky: 45
  • Karma: 5
Radegast 10,12,14,15 ... ty poslední jsou limitované sezóní edice. Mám rád hořké pivo a je to asi i to, že bydlím u zdroje. Dělají jej dokonce i v tanku, ale to mají jen v Ostravě a Beskydech. Ale třeba Svijany mě taky nadchly.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4818

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
Za mě krátký vývoj mého vztahu k pivu. Jako mladý cca 15 let jsme s partou chodili do hospod a tam jel těžce 10° gambrinus, o rok později jsme začali na oslavy a mejdany pořizovat soudky a tam mi poprvé pivo vážně zachutnalo - ZLATÝ BAŽANT - plzeň Slovenských sousedů. Poté vzhledem k určitejm situacím jsem pivo přestal pít úplně - cca na 4 roky. Občas mě chytala chuť vyloženě na 1 sklenici 12°, ale tomu jsem zdatně odolával a mým mokem se stávalo víno a destiláty. Avšak co se nestalo, přibližně před měsícem mě můj zřejmě budoucí švagr a výbornej kamarád vzal na oslavu do pěknýho podniku a pivnice: U tří pírek - Kolín. Je to pivnice kde mají velký výběr malých pivovárků a to je naprosto jiná liga. Mé chuťové buňky si získal malý pivovar ze středočeského kraje - KOUNICE. Musím říct, že od té doby jsem ho neměl, ale chutě se začínají dostavovat s železnou pravidelností. Asi dnes zajdu Navíc mi přidává, že tento mok piji z malých sklenic - cca 3dcl a tím je pivo pořád - "čerstvé", nemá čas zvětrat. Pivo ani víno však nikdy nemíchám. Nedělá to dobře mně ani okolí.

(nejedná se o reklamu na zmíněnou pivnici )

Frankie
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.
Poslední úprava: 11 roků, 1 měsíc od Frankmaniator.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4820

  • amg124
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 126
  • Karma: 3
Já si dám rád skleničku piva večer u televize po večeři nebo u letního grilování. Mám rád Zlatopramen, ale nepohrdnu ani Kozlem, Gambrinusem nebo dokonce Pivrncem nebo Ambrosiusem z Kauflendu. Musím být, ale vždy řádně vychlazené.
Co se týká konzumace piva v restauračních zařízeních, rozuměj česky v hospodě tak piju zásadně nealko, které tam zrovna mají, protože já do hospody jezdím zásadně autem
S202 2,5TD Elegance

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4831

  • 123CE
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 321
  • Karma: 9
Já v zimě jednoznačně Svijany a přes léto 16stupňové pivo ze soukromého pivovaru v Rožnově. Luxusní a velmi chutné.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4844

  • Lenča
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 12
  • Karma: 1
Jak to tu tak čtu, asi půjdu někam na jedno točené..

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4847

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
kolik toho doma tak vychlemtáte?....já, jak jsem to tejden sledoval, tak mi bedna Budvaru 12°stačí přesně na týden.....

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4849

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
Feketoš napsal:
kolik toho doma tak vychlemtáte?....já, jak jsem to tejden sledoval, tak mi bedna Budvaru 12°stačí přesně na týden.....

jak kdy třeba dnes 2 nealko primátor

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4852

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
dnes 6x Budvar 12°a 2x Budvar 12°tmavej

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4854

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Koukám samí pivní znalci,no třeba mě v Kersku naučíte pít pivo a hrát mariáš,aby mé vzdělání bylo ukončeno,tyhle dvě věci jsem pro samé študování nějak nestihl.Ale přednášku na téma " Jak lépe a kvalitně pít " a " Trudné ráno opilcovo " mám již připravenou.Také tu medicínu pro výherce fotosoutěže,ale nic se neděje,mezuláni líní,za chvíli bude jaro,meze oschnou,všude bude plno touhy tak se čiňte.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4855

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
ladislav.lapacek napsal:
Koukám samí pivní znalci,no třeba mě v Kersku naučíte pít pivo a hrát mariáš,aby mé vzdělání bylo ukončeno,tyhle dvě věci jsem pro samé študování nějak nestihl.Ale přednášku na téma " Jak lépe a kvalitně pít " a " Trudné ráno opilcovo " mám již připravenou.Také tu medicínu pro výherce fotosoutěže,ale nic se neděje,mezuláni líní,za chvíli bude jaro,meze oschnou,všude bude plno touhy tak se čiňte.


Fotosoutěž fotosoutěž, jak se mám činit, když ta co by ještě dříve mohla mi utekla a ta "nová" s manželem svým zlým se potýká?

Jinak "lízaný mariáš" mohu naučit, k tomu se zase hlásím já;
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.
Poslední úprava: 11 roků, 1 měsíc od Frankmaniator.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4856

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Jest nutno ji přesvědčit,že to nejmilejší máš právě Ty,chlapi já vám mám radit,jak balit slečny ? Dobrá tedy,další přednáška bude na téma " Já jsem pro tebe to nejlepší,aneb získat slečnu lekce ve 3 krocích " Do Prčič,ještě štěstí,že jsem i přednášel.To Kersko bude náročný.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4857

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
ladislav.lapacek napsal:
Jest nutno ji přesvědčit,že to nejmilejší máš právě Ty,chlapi já vám mám radit,jak balit slečny ? Dobrá tedy,další přednáška bude na téma " Já jsem pro tebe to nejlepší,aneb získat slečnu lekce ve 3 krocích " Do Prčič,ještě štěstí,že jsem i přednášel.To Kersko bude náročný.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4869

  • 123CE
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 321
  • Karma: 9
kluci mariášek bych si zahrál. Naposledy jsem byl na turnaji a nic moc jsem nedopadl....

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4883

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Budu vám k tomu karbanu nosit pivo, neb to prostě neumim. Ale jako kybic se jistě osvědčim. V.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4885

  • amg124
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 126
  • Karma: 3
vitek napsal:
Budu vám k tomu karbanu nosit pivo, neb to prostě neumim. Ale jako kybic se jistě osvědčim. V.


Hrát to neumí, ale radit jo
S202 2,5TD Elegance

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4888

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
amg124 napsal:
vitek napsal:
Budu vám k tomu karbanu nosit pivo, neb to prostě neumim. Ale jako kybic se jistě osvědčim. V.


Hrát to neumí, ale radit jo

nikoli radit.... Kybicovat... obrovský rozdíl hoši, obrovský rozdíl
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4954

  • fízlCZ
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W 124 300 CE, W 126 500 SEC
  • Příspěvky: 333
  • Karma: 13
Já teda pivo piju dost, ale pozor, kvantita musí jít ruku v ruce s kvalitou Když jsem začal s pivem, tak všude točili Gambáč, pivo se pít dalo, ale žádnej extra šlágr, pak vesnici objel dealer od staropramenu, tudíž se v okolí 10 km nic jinýho netočilo. Na střední jsme chodili do Najivní restaurace v Kolíně, tam se točil Zwetller 12°, tého času pro mě nejlepší pivo. Dneska by mi asi moc nejelo, bylo dost sladký. Dlouhou dobu jsem neměl žádnýho favorita (když nepočítám plzeňskou 12ku), ale pak kamarádi šli na vejšku do Liberce. Kousek odtamtud je pivovar (již výše zmiňovaný) Svijany, no a postupně jsem ochutnal od 10°po kněžnu (myslím že to je tmavá 15°) a nej byla 11°. Tu jsem pil donedávna. Je to asi rok co si známá otevřela hospodu v místní sokolovně a začala tam točit 10°, 11° a 11° řezanou od Bernarda...no musím se přiznat, že tu řezanou bych mohl pít jen co ráno otevřu oči

no a protože jsem v hospodě jako doma, tak mi samozdřejmě karban není cizí, ale preferuji kozla před marijášem, ikdyž licitovanej mariáš je taky zábava...někdy dost drahá

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #4956

  • 123CE
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 321
  • Karma: 9
Frankmaniator napsal:
amg124 napsal:
vitek napsal:
Budu vám k tomu karbanu nosit pivo, neb to prostě neumim. Ale jako kybic se jistě osvědčim. V.


Hrát to neumí, ale radit jo

nikoli radit.... Kybicovat... obrovský rozdíl hoši, obrovský rozdíl


Kybicovat raději nééééé - ono to taky nemusí dopadnout dobře. Ale ze začátku může třeba se dívat a platit. To by šlo, ne?
M.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #5047

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Už se těším zase po roce na toto-je to síla,na velikonoce zelené aj.pak i přiložím ostatní.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #5097

  • 123CE
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 321
  • Karma: 9
je to na dobré cestě......


Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #5194

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Další 18´z Plzně u nás
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #5197

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
lavon napsal:
Další 18´z Plzně u nás
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


MASTER - pivo v prvopočátku chuti velmi chutné, leč jeho přeslazený "konec" mi kazí veškerou chuť... Pro lidi, co nemají rádi hořká piva je to však ta nejlepší volba, dokonce bych ho označil za silnější pivo pro ženy.

Fanda
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #5205

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
A je tu někdo,kdo holduje vínu a jiným ušlechtilým nápojům ?

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #5206

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
ladislav.lapacek napsal:
A je tu někdo,kdo holduje vínu a jiným ušlechtilým nápojům ?


Víno mám velmi rád, hodně suché a výběrové. Radši červené než bílé. Z červených my v poslední době chutnalo André - barique z vinařství Ludwig, vinařství Sovín mohu doporučit se všemi jeho odrůdami. Z bílých je to potom tolik zavrhovaný "templář" Irsai Oliver.
Šampaňský je potom kapitola sama pro sebe;)
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #5207

  • trucker
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W220 S500 4Matic
  • Příspěvky: 14
  • Karma: 1
Ja keď pivo tak Pilsner alebo Heineken ale som skor na destiláty.Vacsinou Whisky a to Chivas Regal, Pinch alebo Johnnie Walker Black Label.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #5208

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Já mohu doporučit vynikající Chardonnay z Pavlova a neméně výtečný Merlot Casillero del Diablo.Jinak též 15ti letou Glenlivet Single Malt whisky.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #5216

  • amg124
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 126
  • Karma: 3
Destiláty obecně nemusím, pokud se nejedná o čas s rumen. Jinak, ale rád sbírám. Mám doma skromnou sbírku irských whisky a sbírku 12ti lahví červeného vína. Sice ani jedno nepiju, jen občas skleničku na chuť, ale rád sbírám.

A jelikož jsme v domácnosti dva, tak jsem zjistil, že moje blondýna sice není pivařka ani vinařka, ale co má opravdu ráda a to se před ní musí hlídat tak je citronová becherovka a jahodový amundsen.
S202 2,5TD Elegance

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #5219

  • 123CE
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 321
  • Karma: 9
za mě Bulharský Merlot

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #5226

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Náš nejstarší,tedy amer. kokr Samuel ( stáří 16 let ) miluje portské a veškeré " babské " sladké pití.A můj zrzek ( kůň ) nepohrdne černým pivem,jen dostane jedno malé do lavóru,ze skla neumí.
Ještě mohu doporučit výborné Rosé,pozdní sběr 2011 z vinařství Bzenec.

Re: pivo 11 roků, 1 měsíc #5305

  • amg124
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 126
  • Karma: 3
6. března budu slopat Dětenické pivo. Byl jsem tam před 3 roky, docela mi to chutnalo. Tentokrát tam jedeme i do hotelu (dárek k vánocům) tak si jich můžu vychutnat víc a moc se těším jak si k tomu dám vepřový koleno
S202 2,5TD Elegance

Re: pivo 11 roků #5678

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Velikonoce se blíží,tak si pak zajděte někam na zelené.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: pivo 11 roků #5680

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
to vypadá strašně
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: pivo 11 roků #5693

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
to bych nedal:) Číšník vypadá, že jich vypil už moc

Frankie
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: pivo 10 roků, 7 měsíců #7255

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Včera byl v Prčici do noci na slavnostech piva s hudbou.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: pivo 7 roků, 6 měsíců #15676

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Teď každý měsíc chodím na jiné-speciální-ty obyčejné mi přestávají chutnat a to i Plzeň
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: pivo 7 roků, 3 měsíců #15894

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: pivo 7 roků, 3 měsíců #15895

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Já pivu nerozumím,ale dobře natočený černý ležák můžu a rád a jak jsem psal,pije ho i můj kůň.Já jsem vinař,nyní se švagrem objevujeme malé vinice ve Francii,víno lahodné až hedvábné a cena oproti moravským vínům poloviční a jde o starší ročníky.Třeba nyní usrkávám Chateau Beaumont z oblasti Médoc,ročník 2013.Ale jako lékař -urolog bych doporučil střídmé požívání kvalitního piva než víno,jako kardiolog zase spíše to víno,jako internista 2x denně stopečku slivovice,jako gynekolog pro dámy fertilního stáří spíše červené než bílé,jako sexuolog vína ohnivá a těžká (španělská a portugalská).Ale podle chuti každého soudruha.

Re: pivo 7 roků, 3 měsíců #15896

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: pivo 7 roků, 3 měsíců #15898

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
Budvar 12°,případně Budvar 12° Kroužkový ležák

Re: pivo 7 roků, 3 měsíců #15899

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Znáte někdo tohle? Náhodou se mi to dostalo do ruky a dobry to je.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: pivo 7 roků, 3 měsíců #15900

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
jj známe. Poprvé jsem to zahléhl u staropramenu už tak možná před desíti, patnácti lety. A nedávno mě tím podaroval Vítek. Je to docela dobré.
Košířský Škrtič v Depresi

Re: pivo 7 roků, 3 měsíců #15902

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Ač výroba Staropramen, je to velmi nedostatkové zboží. Zadal jsem požadavek na další basičku a teď čekám. Je to opravdu dobré. Jedno z mála piv, co mi šmakuje i z lahve. V.

Re: pivo 7 roků, 3 měsíců #15906

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Kousek odtud, na Vojkově, je myčka, kterou obsluhuje Ukrajinec, kterej na to má přísun, nabízel mi basičky za dobrý ceny - Staropramen 12° 24 ks za 350,- Kč, 10° 24 ks za 250,- Kč, tohle Asahi taky nějak kolem 300,- Kč. Tak kdo budete mít cestu kolem dejte vědět a můžeme se tam potkat
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: pivo 7 roků, 2 měsíců #15940

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Čas pro vytvoření stránky: 1.15 sekund
Free business joomla templates