HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Mercedes-classic
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: Mercedes-classic

Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #212

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
..ahoj, co říkáte na původní classic, z toho, co se tam teď poslední dobou děje je mi blivno...

...tak cca 2 hodiny trvalo, než smázli i ten můj topic....
Poslední úprava: 11 roků, 10 měsíců od Feketoš.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #215

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
já to jenom z dálky sleduju, ale je to masakr jeden hřebík do rakve, druhej hřebík . . .

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #216

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
ahoj Mitsu...no, fakt mazec...chlapci už ztratili i poslední kousek soudnosti...

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #217

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
Zdar

nevím který chlapce máš na mysli, ale pokud se nepletu tak v tom už s největší pravděpodobností jede pouze jeden chlapec a ten se schovává za šerifskou hvězdu
Poslední úprava: 11 roků, 10 měsíců od Mitsubishi.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #218

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
,
Poslední úprava: 11 roků, 10 měsíců od Mitsubishi.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #219

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Hlavně ať mu to vydrží! V.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #221

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
No buď vědomě páchá sebevraždu, nebo jsi ho podplatil
Poslední úprava: 11 roků, 10 měsíců od Mitsubishi.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #222

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
...nevim, ale podle mě, to co předvádí dneska je u hoooodně za hranicí....teď jsem tam šoupnul odkaz na Benzworld, tak snad to bude něco platný.....

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #223

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
no a mě vždycky takovýhle srandy utečou, o co tam šlo? jsem nic nezaznamenal
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #225

  • TheLastUnicorn
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Vitamín a Masařka
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Zdar.
Tak jsem si taky dovolil registraci. MBCC je už dosti dlouho divný (asi i slabý a nevhodný výraz) web. A šerifovi už na tom asi moc nezáleží - spíš ho zajímají jen kšefty.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #226

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Vítej, tady to není o penězích, ale o pohodě a prostoru pro lidi stejnýho ražení. BTW někde v jinym topicu nabízim vytvoření mailovek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s přesměrováním na libovolnou adresu za prvních sto příspěvků v diskusi. Nabídka platí, tak pokud je to zajímavý, tak hurá do diskuse . V.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #227

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
TheLastUnicorn napsal:
Zdar.
A šerifovi už na tom asi moc nezáleží - spíš ho zajímají jen kšefty.


Myslíš výměny převodovek jooo ? Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 11 roků, 10 měsíců od Mitsubishi.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #228

  • TheLastUnicorn
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Vitamín a Masařka
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
AUTOMATOVÝCH.
Poslední úprava: 11 roků, 10 měsíců od TheLastUnicorn.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #229

  • WIND
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 1
  • Karma: 1
Tak jsem se zde taky zaregistroval

Je škoda co se děje na MBCC a nechápu to. Roky pořádám Jedovnice a kdysi mě nabízeli admina, ale zústalo u slov. Jinak vyřídil jsem slevový kartu u Hošek Motor v Brně a nepodařilo se mě ani realizovat zapsání Hoška do partnerů MBCC. Přitom hodně lidí z MBCC je využívá.

Prostě a jednoduše MBCC je v současnosti nechtěný dítě a to je škoda.

Toto forum neznám a doufám,že se rozjede. Jiank držím palce.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #230

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
To s tim Hoškem je dobrej nápad, kdyby si to chtěl realizovat přes tenhle portál, budu rád. Můžu ho dát do odkazů, "nepřehlédni" atp. Kdyby Ti chlapci půjčili nějaký nový auto a udělal si jeho testík s pár fotkama, tak by to byla ideální protislužba . V.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #231

  • Zdeno
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W201- 2,6e + 250D, W 124 320e 24v
  • Příspěvky: 12
  • Karma: 0
vitek napsal:
Vítej, tady to není o penězích, ale o pohodě a prostoru pro lidi stejnýho ražení. BTW někde v jinym topicu nabízim vytvoření mailovek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s přesměrováním na libovolnou adresu za prvních sto příspěvků v diskusi. Nabídka platí, tak pokud je to zajímavý, tak hurá do diskuse . V.


Ahojte mercedesaci, taky sem si na mbcc pichnul do vosiho hnizda a celkem sem to i stihnul nez to smazly.

Sem moc rad ze tady muzem zacit znova

Mailovovky by se mi libila !!
W201 in prodgress made by Zdeno

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #232

  • Snytr
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W124 250D
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Zdravím. Tak jsem zde i já MBCC směruje do řádné pi** a nebo už tam je. Pan ,,SHERIF,, tomu ještě dodává šmrnc Ale nějak to vůbec nechápu. Jestli to teda nechce, tak ať to někomu daruje nebo prodá. Někdo by o to měl určitě zájem a dalo by se na tom základu pracovat. ale takhle ? cenzura horší jak na novinkách.cz

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #234

  • TheLastUnicorn
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Vitamín a Masařka
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
vitek napsal:
Vítej, tady to není o penězích, ale o pohodě a prostoru pro lidi stejnýho ražení. BTW někde v jinym topicu nabízim vytvoření mailovek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s přesměrováním na libovolnou adresu za prvních sto příspěvků v diskusi. Nabídka platí, tak pokud je to zajímavý, tak hurá do diskuse . V.

Ani jsem nepoděkoval za přivítání. Tak díky.
Jo, jsem rozhodně pro mail.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #237

  • 123CE
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 321
  • Karma: 9
Ahojte,
tak jsem už taky tu. Jen ať to tady vydrží.....
M.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #238

  • Cegy
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W 211
  • Příspěvky: 18
  • Karma: 1
Nazdar hoši, tak jsem zběhl taky. Předpokládám, že nás bude takových asi dost.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #239

  • Cegy
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W 211
  • Příspěvky: 18
  • Karma: 1
Hned se zeptám, jsem tady nový , co znamená položka karma?

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #240

  • 123CE
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 321
  • Karma: 9
Už jen úprava avataru mě velmi potěšila.....

Tak a má zdejší forum další plus
M.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #241

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
Cegy: takový novodobý kádrový posudeček
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #242

  • Cegy
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W 211
  • Příspěvky: 18
  • Karma: 1
Jsem omylem 123CE kliknul na mínus a skočila mu tam mínus jednička . Fakt sorry, jenom jsem chtěl vědět, co to dělá.
Jo a nejde mi nastavit SZ?

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #243

  • Snytr
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W124 250D
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Já jsem mu to srovnal aby neřekl

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #245

  • Markuss
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
jé, čau klucí

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #246

  • 123CE
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 321
  • Karma: 9
Díky, já jsem ti klikl na plus. To jsem hodný, že?
Následující uživatel poděkoval: Cegy

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #247

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Cegy, ad karma ještě doplním Kubu. Každý může dát + nebo - jednomu členovi každých 6 hodin. Mělo by to ukazovat oblíbenost jednotlivých členů. Když by se to někam zvrhávalo, tak to zrušim a budeme se orientovat jen podle počtu příspěvků. Ale zatím to docela fungovalo, tak uvidíme.

Co Ti nejde nastavit na SZ?

Díky.
V.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #248

  • ondrej
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 6
  • Karma: 0
Ahoj,tak sem se taky přihlásil,super.V tom minulym topicusem měl dva příspěvky-myslim celkem slušný a dostal sem BAN .Takže sem konečně velkej kluk:-) .Potkalo to taky někoho z vás?

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #249

  • tomaso
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 23
  • Karma: 1
Zdar hoši, tak sem tady taky

uvidíme jak to tu bude vypadat, sem dost konzervativní a na nový věci si blbě zvykám Bylo celkem těžký přejít pro mě ze starýho fora na nový. Chci se zeptat - šlo by nějak udělat aby se kdyžtak forum aspoň trochu vzhledově podobalo tomu co má mbcc? A smí se tu prodávat nafta?

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #251

  • malcUm
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 96
  • Karma: 3
Docela by mě zajímalo, jakou má pan Nenadál cenovou představu za to, co z MBCC zbylo..

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #252

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Také nechápu,co se na starém foru děje,slyšel jsem mnoho řečí o Nenym,co z toho je pravda nevím,já s ním nikdy nic neměl,jednou za mnou přišel,zda bych zafungoval jako sponzor,to proběhlo a tím jsme spolu skončili.Auto mi nikdy neopravoval,ani bych mu ho nesvěřil,moji mazlíci mají svého doktora a toho nevyměním za nikoho jiného.Na Mělníku jsem byl 3x,nejel jsem tam kvůli srazu jako takovému,ale setkat se s mě milými lidmi,což se vždy povedlo.I já jsem loni plánoval setkání V 12,nějak to zapadlo,nebyl zájem a tak se s majiteli setkáváme jak to jde časově.Pokud by byl zájem,můžem se na to podívat a něco uspořádat,přizvat i méně válcové stroje,prostě slušné lidi a fandy značky.Jsem opravdu zvědav,jaký konec vezme staré forum.Jen podotýkám,nemohu sloužit odbornými znalostmi aut,jen svými zkušenostmi s nimi,pokud budu vědět,rád se podělím.Bude-li třeba rada jiného charakteru a budu-li vědět,rád poradím.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #254

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
tomaso: Možnosti změn jsou v postatě jen v barvách, vlastní rozložení prvků se moc měnit nedá. Je to ale docela intuitivní. Můžu měnit nastavení rozložení, počtu zpráv, emotikonů, hodností atp. dle libosti.

Bohužel pokud bych chtěl phpBB jako je na klasiku, tak by fórum muselo stát mimo. Takhle máš registraci pro celý portál na jednom místě, vidíš SZ na titulce atp. Snad si zvykneš. Abych zjednodušil život s přílohama, tak jsem zvednul limit pro obrázky a soubory na 200kb a stejně nehrozí vyčerpání místa .

Nafta je jen Tvoje věc, takže dotoho .

Vítej!
V.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #255

  • Snytr
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W124 250D
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Odkud jsi ? Měl bych zájem o naftu.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #256

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Láďo, vítej!
Tenhle portál by měl navázat tam, kde původní klasik skončil. Přesto a právě proto to není truc-podnik. Jde jen o to, navázat na to dobré a udržet fajn partu pohromadě. Jak dobře víš, nemám žádný komerční záměr, který by kolidoval s tím co se tady děje, tzn. všichni jsou vítáni a jestli si budou konkurovat, tak jen mezi sebou. Mě ne .

Nabídnul jsem družbu vpodstatě všem okolním portálům a proto zde můžeš vidět pohromadě partu jak za starejch časů.

No a pokud jde o tu radu, tak věřím, že jich nabídneš habaděj ve svých příspěvcích. Tvých názorů si spousta lidí vč. mě váží.
Ať se daří!
V.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #258

  • kubass
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Fiat 600D + Citroën C5 II 2.0 HDi
  • Příspěvky: 127
  • Karma: 1
Zdar jak sviňa
Ex: 124 320E, 124 230E, 190 200D

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #259

  • kubass
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Fiat 600D + Citroën C5 II 2.0 HDi
  • Příspěvky: 127
  • Karma: 1
Už nic...
Ex: 124 320E, 124 230E, 190 200D
Poslední úprava: 11 roků, 10 měsíců od kubass.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #260

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Vítku,
děkuji za milé přivítání,už to je změna a milá oproti starému foru.Dokonce se mi povedlo vytvořit avatar,tedy dát tam fotku,nevím,jak se to udělalo,asi samo,jen auta jsem tam nenapsal,tedy nenašel jsem to.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #261

  • tomaso
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 23
  • Karma: 1
vitek: díky za odpověď, nejsem zběhlý v IT...můžu tedy toto forum chápat jako pokračování starého classicu cca za časů Kokuma, kdy se nikdo nebál napsat že jezdí na friťák, dělaly se narážky na buzeranty, cigány, hanbatý obrázky..atd? Prostě klid, pohoda, bez banánů, ono se to vždy nějak usměrnilo...

ad nafta, dám potom inzerát do inzerce - zlín, akt. cena asi 32kč - Shell

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #263

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Láďo, není tam bohužel kolonka auta, ale "osobní text": Je to v Profil -> Upravit -> Informace profilu - Osobní text. V.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #267

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Tomaso, je to tak. Vše samozřejmě v mezích slušnosti a zákona, nerad bych podával vyysvětlení na VéBé. Ale jinak ano. A když dojde na nějaký hodně kontroverzní sdělení, tak o tom uděláme nějakou veřejnou rozpravu nebo hlasování a dohodnem co dál. Jsme přece lidi. V.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #268

  • Cegy
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W 211
  • Příspěvky: 18
  • Karma: 1
vitek napsal:
Cegy, ad karma ještě doplním Kubu. Každý může dát + nebo - jednomu členovi každých 6 hodin. Mělo by to ukazovat oblíbenost jednotlivých členů. Když by se to někam zvrhávalo, tak to zrušim a budeme se orientovat jen podle počtu příspěvků. Ale zatím to docela fungovalo, tak uvidíme.

Co Ti nejde nastavit na SZ?

Díky.
V.

No když dám na profilu upravit, tak tam SZ nemůžu najít, jestli to je teda tam. A taky bych chtěl taky +, - jako všichni
Díky
edit: asi mi to došlo, +a- jdou vidět ostatním uživatelům, já je po přihlášení nemám, to by si pak každý mohl dávat samé +. A ze Sz je to to samé, že?
Poslední úprava: 11 roků, 10 měsíců od Cegy.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #269

  • kapilif
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 22
  • Karma: 1
Zdar,tak jsem tady taky

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #271

  • Balda
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 20
  • Karma: 0
já tu ještě nejsem, ale možná se stavím
Už žádnej Mercedes do baráku....
Na prodej kabrio BMW Z4,205PS, 2009, 34000 km
www.sportovnivozy.cz/46066-bmw-z4-sdrive

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #272

  • Mifa
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 0
jaaa uz som tu dlhsie..

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #284

zdravim pánové tak jsem tu taky koukal jsem je tu i micák tak to bude pohodička nebudu muset přelejzat někam k sousedum

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #285

  • Kanal-K1
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W140 S320L 97, ex W124 230E 87
  • Příspěvky: 332
  • Karma: 6
NENY, NASRAT! TADY JE HISTORIE, SMAZANÁ Z MBCC. PRO TY, KDO NESLEDOVALI VÝVOJ - NENY NEJPRVE SMÁZL TÉMA, V NĚMŽ JEHO ZÁKAZNÍK ROZPOROVAL JEHO PŘÍSTUP POTÉ, CO MU DODAL VADNÝ AUTOMAT. PŮVODNĚ JSEM HO HÁJIL, ALE VE SVĚTLE NÁSLEDNÉHO DĚNÍ TO VYPADÁ CELÉ JINAK. DNES DOSTAL BANÁN ENOUGHER, A SICE PRO SPORY KOLEM INZERCE. NA JEHO VĚCNÉ DOTAZY NENY OPĚT SMÁZL CELÉ TÉMA, NÁSLEDNĚ I DALŠÍ DVĚ KTERÁ ZALOŽILI JINÍ, A PAK ZAČAL TŘETÍ PROMAZÁVAT SELEKTIVNĚ.

radek
hvězdička

Registrován: 09 kvě 2012 21:00
Příspěvky: 1

Re: Nejsme charita - obchodníci a kšeftaři, apod na MBCC
Dobry den

Presne Vam povim o co jde...

By jsem osloven panem Ondrejem Nenadalem pres SZ , ze jsem povinnen mu zaplatit nejaky obnos za inzerci...
Odepsal jsem mu aby mi sdelil kolik chce penez, a jasne podminky za co mam platit. A samozrejmne o vystaveni faktury vc DPH.

Na to konto mi pan Nenadal odepsal jestli by nestacilo cislo uctu a castka??? Co jste kdo asi cekal ze mu odpovim???? Odpovedel jsem mu ze jsme v roce 2012 a ze na SBAZARU, kde moje firma komercne inzeruje platim 2000-3000 rocne podle miry inzerce. Moje stranky ziskavaji silny zpetny odkaz a moje inzerce ma navstevnost kolem 100 lidi denne... a prodava se tam.....

Jenze jakmile slysi pan Nenadal slovo faktura, tak je to asi jako kdyby slysel rakovina.
Nekolikrat jsem na nej nalehal aby srovnal inzerci a dal jasne podminky inzerce...
nekolikrat jsem pana Nenadala vyzval aby, paklize chce penize za inzerci , jasne dolozil , ktera firma je provozovatel inzerce na MBCC a hlavne jake jsou podminky pro komercni inzerci a to hlavne z toho duvodu jestli mi ty podminky vubec vyhovuji....

Kazdy muze projit celou inzerci a podivat se co a v jake frekvenci tady inzeruju


Dneska jsem dostal BAN.... samozrejmne si z toho nic nedelam je mi to uplne jedno nicim zasadnim neprispivam...

Napisu jen jedine

DODNES MI PAN NENADAL NESDELIL KOLIK CHCE PLATIT
DODNES MI PAN NENADAL NESDELIL ZA CO CHCE PLATIT
DODNES MI PAN NENADAL NESDELIL ICO PROVOZOVATELE KOMETCNI INZERCE NA MBCC
DODNES MI PAN NENADAL NESDELIL PODMINKY PRO INZERCI

PAN NENADAL CHCE PENIZE JEN ZA TO PROTOZE VI ZE JSEM MAJITELEM FIRMY KTERA PROVOZUJE OBCHOD S NAHRADNIMI DILY NA MERCEDES BENZ


Proto Vam pane DUCHOVNI OTCE doporucuji precist si tento odkaz
www.bazos.cz/podminky.php
a tento
bmwklub.cz/modules.php?name=Foru ... forum&f=59

a hlavne tento
aktualne.centrum.cz/finance/podn ... ?id=660728

A ban uz jsem nekolik let mel a prezil jsem to, takze preziju i tento, spis mne sere ze tady mam par internetovych pratel


Proto ted verejne pozaduji aby v souvislosti s BANEM podle zakona na ochranu osobnich informaci... byly vymazany z fora veskere moje prispevky, paklize tak nebude ucineno obratim se se stiznosti na Úřad pro ochranu osobnich informaci


S pozdravem

Radek Rudolf
ENOUGHER

Mam ulozene sms protoze píšu z Nokia OVV
Moje prvni 30-4-2012
Vážený pane Nenadále. Chápu Vaše rozčarování nad tím , že Vám odmítám platit nevím za co na Vašem internetovém foru. Vlastne ani jste mi nedokazal sdelit kolik by jste si opovazil rict, dokonce jste mi nedokazal zaslat ani fakturu. Nejdřív sám dodržte Obchodní zakonnik, veřejně vystavte pravidla pro inzerci nejen nekomerční ale i komerční, vystavte take ICO a DIC tak jak to zakon vyžaduje. A pak se můžeme bavit o tom jestli moji existenci na Vašem foru zpoplatnite a jak??? Začněte jednat jako obchodník a ne jako malý kluk....
Nejsem 15 lety pubescent abych dělal naschvaly a Vy předpokládám také ne.
tudíž Váš zásah do mého profilu na MBCC můžeme považovat jako chvilkovou anamnezu. Ze o nicem nevite mi rikat nemusite, internet ma mnoho pametovych pák abychom oba věděli kdo jak a proč...Jestli mne hodláte vyhostit z fora populárním bananem tak dneska uz si z toho nic nedelam. Mejte hezky den Radek Rudolf aka Enougher

Odpoved
Me je uz vsechno jedno , klidne dam BAN uplne vsem kseftakum

ENOUGHER
FAKTURA BUDE??

Odpoved...
Posilal jsem castku a cislo uctu- coz je lez nic mi neposlal

ENOUGHER
A ZA CO MAM PLATIT??

Odpoved neprisla

ENOUGHER
POzaduji odpoved... ZA CO MAM PLATIT?????

Odpoved...neprisla

DNES MOJE SMS
Kdyby jsi nebyl linej a nenazranej mohlo ti MBCC vynaset ze by jsi doma lezel a hral by jsi si na duchovniho otce. Obcanske sdruzeni BMWklub ma prinos ze stranek 500 000kc rocne. Ted kdyz jsi do toho za posledni 2 roky nedal ani korunu se MBCC staly absolutne bezcennym diskuznim forem...Zpetny odkaz z MBCC nema zadnou hodnotu stejne jako ty stranky... Zajimave je ze ti to tady v tom tvym ubrecenym topicu o placeni lidi i sami pisou... NIkde neni pravidlo o komercni inzerci..... Nikde neni kdo to provozuje ... protoze jsi vyklepanej z financniho uradu a nechces davat faktury jako kazdej normalni podnikatel... U mne jsi linej vyzirka co chce jen profitovat ze schopnosti jinejch... Je ti 32 a jediny na co se zmuzes je vyžírat ..... Ja s tvyma moznostma, ktery uz davno skoncili ,a tvym tatinkem za zadkem uz bych dneska davno prodaval novy Mercedesy...Jedinej XXX /Umyslne mazu jmeno/ je ti vdecnej za svuj byznys... ale ja ne... protoze v dobe kdy jsem stavel firmu jsem mel na MBCC BAN....Ted se sam sebe ptam…proc te resim

ODPOVED Klidne ti MBCC prodam stejne to chci prodat
Autor Zpráva






feketos
kometa


Registrován: 04 srp 2008 06:27
Příspěvky: 1809
Bydliště: Český Krumlov a okolí
Auto: W123 280CE,W115 240D 3.0,W115 200D,W124 250D,Smart

Pravidla inzerce
...no vida, už je topic fuč...bez reakce, vysvětlení....za mě souhlas s Kanalem...vrhá to jasný signál i na tu kauzu s převodovkou...palec dolu...
...jinak já osobně bych za členství v klubu s takovýmto přístupem rozhodně stováčka nedal.....a rozhodně mi nejde o tu částku.... členem MBK ČR jsem cca 10 let a rád každoročně příspěvek zaplatím...

_________________
W123 280CE, W115 240D 3.0, W115 200D, W124 250D, Smart CDI... a další a další......

10 kvě 2012 07:30


FiRan
hvězdička

Registrován: 01 srp 2008 15:09
Příspěvky: 322
Auto: shanim w201

Re: Pravidla inzerce
Tak to bylo rychle... Divne se toto forum zvrtava.

_________________
Co shoří, neshnije..

10 kvě 2012 07:34


Kanal-K1

vycházející hvězda


Registrován: 03 říj 2011 21:40
Příspěvky: 791
Bydliště: České Budějovice
Auto: W140 S320 L, ex W124 230E, Golf VI Variant 1,6 TDI

Re: Pravidla inzerce
Topic je pryč, a já musím jen podotknout, že admin je ZBABĚLÝ SRÁČ. Na svém fóru toleruji i velmi ostrou kritiku vůči mě coby adminovi, protože se z ní leckdy mohu poučit, a protože každé fórum nestojí na adminovi, nýbrž na dobré partě uživatelů.

Víc k tomu nemá cenu dodávat.


10 kvě 2012 07:36
Poslední úprava: 11 roků, 10 měsíců od Kanal-K1.

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #293

  • Colombo350
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W210 Avantgarde
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
Rozširujem rady:

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #295

  • Zdeno
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W201- 2,6e + 250D, W 124 320e 24v
  • Příspěvky: 12
  • Karma: 0
Tto kanal, tady nema NENY pravomoc sherifa

Jen po udaloste vyse popsanych sem zalozil topic viz nize ktery byl opetovne do 5 min odstranen :




MBCC ---- R.I.P. ???



Po nastalych udalostech co zde probehly a ve snaze zamest to pod koberec byly smazany by me zajimalo kam se nyni forum bude ubirat ?


To admins: Kudy kam a co dal ??
W201 in prodgress made by Zdeno

Re: Mercedes-classic 11 roků, 10 měsíců #300

  • TheLastUnicorn
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Vitamín a Masařka
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Zdeno napsal:




MBCC ---- R.I.P. ???




Já si myslím, že MBCC bude fungovat dál. Skalní příznivci tam zůstanou a ty co odejdou nahradí časem noví lidi. Akorát kvalita toho fóra bude stále klesat.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Čas pro vytvoření stránky: 1.23 sekund
Free business joomla templates