HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Udělali jste dnes něco na auta?
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.

TÉMA: Udělali jste dnes něco na auta?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků, 9 měsíců #16271

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Pořád marodím,tak taky aby mě nesvádělo Kersko-dávám do servisu-začalo svítit ABS a vymění rovnou toto-poprvé jsem si musel nd sehnat sám a bude to rovnou s STK
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 6 roků, 9 měsíců od lavon. Důvod: Při ohledávání snímačů,jsem zjistil,že musím dát nové z.štíty brzd

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků, 9 měsíců #16335

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Jsem OK po STK

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 6 roků, 9 měsíců od lavon.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků, 9 měsíců #16345

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Cus panove.... jsem ted nahodou objevil:

Prodejce 'mannheimerxy' na Ebay....

www.ebay.de/sch/mannheimerxy/m.html?_ipg...p;_sop=12&_rdc=1

Rozprodavaj nejakej sklad dilu asi? Je tam miliarda veci, asi nejsou levny, ale treba se tam neco najde co uz MB nedoda a u nich se to vali.... na zehlicku napr jsou tam dily nepouzity, lifrovany z fabriky 199x, se starejma nalepkama o objednani, jeste jehlickovou tiskarnou....

Zvlastni veci tam jsou, maj treba sedum fungl novejch sad drivi do ciny.... akorat ze je to zebrano... novy sady kobercu, akorat ze vetsinou na RHD auta....a tak ruzne no... ale treba tam neco objevite...

www.ebay.de/itm/Mercedes-W126-SE-SEL-Zeb...d:g:hxsAAOSwSlBYuu3l

Novej tapec do 107 SLC....
www.ebay.de/itm/NEU-NOS-W107-TURVERKLEID...0:g:40sAAOSwHLNZRVKV

By me zajimalo kdo a proc to tehdy kupoval 'na sklad'...... od vyrobcu to asi nebude, by to nemelo lifrovaci stitky z MB...
Poslední úprava: 6 roků, 9 měsíců od Pirx.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků, 9 měsíců #16350

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
Pirx napsal:
Cus panove.... jsem ted nahodou objevil:

Prodejce 'mannheimerxy' na Ebay....

www.ebay.de/sch/mannheimerxy/m.html?_ipg...p;_sop=12&_rdc=1

Rozprodavaj nejakej sklad dilu asi? Je tam miliarda veci, asi nejsou levny, ale treba se tam neco najde co uz MB nedoda a u nich se to vali.... na zehlicku napr jsou tam dily nepouzity, lifrovany z fabriky 199x, se starejma nalepkama o objednani, jeste jehlickovou tiskarnou....

Zvlastni veci tam jsou, maj treba sedum fungl novejch sad drivi do ciny.... akorat ze je to zebrano... novy sady kobercu, akorat ze vetsinou na RHD auta....a tak ruzne no... ale treba tam neco objevite...

www.ebay.de/itm/Mercedes-W126-SE-SEL-Zeb...d:g:hxsAAOSwSlBYuu3l

Novej tapec do 107 SLC....
www.ebay.de/itm/NEU-NOS-W107-TURVERKLEID...0:g:40sAAOSwHLNZRVKV

By me zajimalo kdo a proc to tehdy kupoval 'na sklad'...... od vyrobcu to asi nebude, by to nemelo lifrovaci stitky z MB...


Ty kráso, 4300EUR za vnitřní zrcátko je mazec

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků, 7 měsíců #16372

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Docela dost nových věcí, Feketoš a Aci už ví z facebooku, ale i pro ostatní. Prachožrout byl z Enoughera pro kotouče, dostal novej kabát na kola a byl prohnán. SECačka má nový nivo a zadní pružiny a nastrik spodku cernovoskem. Hucici dif řeší v Německu. Jo a taťkovi jsem jsem taky prohnsl W222 a cestou z D Radkovi na SL rupla guma. Teď SL sere sousedy a čekám na gumu.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků, 7 měsíců #16380

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Koupeno pár věcí-vyměněn termostat-viz.obr.starý a nový.
2 žhavky vyndány a 2.nejdou ven,tak namazáno červenou brzd.kapalinou a zítra pokračování i pozítří- vstřiky půjdou na kontrolu před zimou.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 6 roků, 7 měsíců od lavon. Důvod: Telefon si píše co chce,tak oprava textu

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků, 7 měsíců #16381

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Dělal si ty žhavky na zahřátym motoru? Pak s tim většinou neni problém. V.
Následující uživatel poděkoval: lavon

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků, 7 měsíců #16387

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Jen jsem chvíli počkal až přestane z motoru sálat,zítra zkusím pak pomáznout nové tou měděnou pastou,co mi byla doporučena,aby se to už nestávalo.Nedrží totiž v závitu,ale v tom dříku pod ním kdyžtak je nechám vystřelit do matrace
Jinak vstřiky OK,ale první žhavka měla upálenou špičku,tak jsem si dovnitř posvítil a koukám vypálený ten bazmek v předkomůrce.
Nemám tento spec.klíč,co jí tam drží a ani vytahovák,tak výměnu předkomůrky asi servis jistí
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 6 roků, 7 měsíců od lavon. Důvod: Telefon si píše co chce,tak oprava textu

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků, 6 měsíců #16393

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
Já dal na žehlu na letošek BRABUS 19 a už se těším na víkend na sraz se Zpátečka.cz. Iron ví

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků, 6 měsíců #16395

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Já ještě v pátek umyju SECa a pak pejedeme. Pak dáme děcka hlídat ženským a vylejeme. Ráno nás česnečka spraví.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků, 6 měsíců #16402

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Může se hodit Manuály na Mercedesy:

https://cs.manuals.cz/man_vhmaker.php?id=28
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Následující uživatel poděkoval: vitek

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků #16526

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Tak S vycucalo celou baterii. Musel jsem ho startovat přes kabely.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků #16527

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Ja si blbec nechal ve Vianu starou vyjetou baterku a odjel na jarnaky. Celej tejden jsem na noc vyndaval baterku a strkal ji za kamna...

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků #16528

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Zase jsem dostal koulí,tak to lepil-nic mi fakt nevydrží
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků #16529

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
SL nová baterie v kufru,vyčištění interieru konzervace kůže,oprava říd. jednotky topení a kontrola přes chytrou mašinku,chyby nenalezeny.
Mamut má novou baterii a půjde na STK,pak na servis ke svému veterináři.
Poslední úprava: 6 roků od ladislav.lapacek.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků #16541

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Tak zehla doma, dneska jsem penou vycistil interier a pro jistotu jeste jednou supermafrasolem.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků #16542

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Tak já jsem jaksi rozmrzelý,tedy nasr.... medvědy jsem probudil a nyní to bílé nadělení.A to už jsem minulé týdny s SL něco najel,jednou i bez střechy.Předpověď hlásí zimu,tak je zase připojím na kardio-stimulaci a přikryji.Možná Kersko bude se zimními vozy

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků #16553

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Iron napsal:
Tak zehla doma, dneska jsem penou vycistil interier a pro jistotu jeste jednou supermafrasolem.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Cau, hele a to fakt mas zehlu, nebo jenom interier z zehly?? Jaktoze tu jeste neni zadna fotka teda?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků #16554

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Uz je doma, ale ne V12, ale pouze V8.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků #16556

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Každoroční jarní servis mamuta,dám baterku,nastartuji,auto odjede.Po otevření kapoty zjistil Ruda,že tam byly kuny.Škody se hledají,auto funguje,naštěstí se nepustily do hlavních kabel. svazků,to by mě kleplo.Ale mám kunoplach,ten nejsilnější se dvěma repro v stání pro auta,pravidelně měním frekvence přístroje.Po zahradě běhají psi,nechávají tam pach a své " značky" a přesto.Další kunoplach do mot. prostoru ?
Rady doporučení ?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 6 roků #16563

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Škody po kunách napraveny,ty ostré kuní zoubky se naštěstí nepustily do 3 hlavních mot.kabelů.Pro jistotu dnů příštích bude instalován kunoplach v mot.prostoru.Ptal jsem se myslivců,proč se nebojí pachu a značek psů.Kuna je chytrá,čeká,studuje,ověřuje situaci.Z auta ji pes nedostane a jinak je tak rychlá,že pes ji nedohoní,vyleze na strom,zaleze do díry,vyšplhá kamkoli.Výborný čich,těžko se chytá do pasti.Na pasti nesmí být člověčí pach,nutno pracovat v rukavicích,dostal jsem několik rad stran návnady.Začal jsem ty malé potvory studovat a jestli ji chytnu,tak ji odvezu na Šumavu,může bydlet ve stodole a chytat myši.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 11 měsíců #16585

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Dal jsem novy desky... uz to fakt chtelo
Delal jsem to sam a poprve, takze jestli zejtra v Davli vjedu nekomu do kufru, tak sorry jako...


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 11 měsíců #16586

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Vylesteno, navoskovano.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 11 měsíců #16587

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Teda Pirx voni maj vodvahu.Vrtat se v brzdách,raději pojedu za nima.Panáčkové v kosmet. salonu vzali mamuta do parády,celý den,dveře a kufr otevřené,světýlka svítila.Tak přes noc baterka na nabíjení pro " sichr ".A snad to dopadne a odvezu si z výletu konečně,po letech kola,co tam patří a bude konec zavilým připomínkám v Kersku.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 11 měsíců #16606

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
S Enougherem trochu bordelu v Tachove, spodek zastrikan voskem, na E namalovany trmeny....
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 11 měsíců #16607

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
SL Nový kompresor klimat.chladič,nějaké hadice atd a též jeden kompletní přední tlumič,voskování spodku.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 11 měsíců #16608

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
Iron: Tobě se to barvení třmenů na červeno fakt líbí?
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 11 měsíců #16609

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Jiste, zvysuje to brzdny ucinek . Cerveny trmeny mam uz od dob fordu, coz je deset let.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 11 měsíců #16610

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
Aha, tak to samozřejmě zcela mění situaci.

Já jen, že jsem to občas vídával na jedničkových stříbrných tdi oktávkách. Ale ty měly třmeny na zeleno, vzádu bubny a majitelé měli rovný kšilt. To není tvůj případ.
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16611

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Tu kabel ke tretimu brzdovemu svetlu konecne opravenej tak, aby to nebyla ostuda, vcetne omotani textilni paskou jak z fabriky

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


... a bude nova deka. Neprekvapive nova ma novy cislo a je polovicni tloustky nez ta puvodni...

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16612

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Stáří nebo nějaká čtyřnohá havěť ?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16613

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Staroba.... oboji staroba.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16614

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Vymena zidle a prendani puvodni kuze na novej sedak.... clovek z kancelare se takhle nauci docela dost novejch veci...

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 5 roků, 10 měsíců od Pirx.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16615

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
... a budem pokracovat, jen co si koupim dalsi vercajk, hever, dilnu, nejlepe celou fabriku, protoze co si neudelam sam....


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16616

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Ja nechal odservizovat S500 a dnes ho umyl od toho zlutyho svinstva.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16623

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Inu ty kecy mat. firmy o náhrad. dílech. Již 2x jsem u SL narazil " nedodává se " vztek,zloba telefony.Díl za xy euro a oni nedodají pár šroubků či těsnění v ceně pár eur.Znechucení,nasrání.Nebo my to vyrobíme a dodáme za cca 3-6 měsíců. SL je ročník 2002,relativně ještě mladá vrána nebo nééééé ?Nebo dodává se jenom jako komplet na objednávku autor. servisu,ostatní nemají šanci.Můj kolega stomatolog v Anglii ( Čech je tam 20 let) vyser se na MB,kup Bentley jedno jaký ročník,tohle mám za sebou,dáš to do servisu a oni opraví,dodají a to mám Bentley z konce 70tých let.Nebo Aston,to má žena a servis bez potíží.Já na to Ty seš v Anglii já v ČR,on na to přes kanál se lítá,jezdí lodě a vlaky,díly do 48 hodin. Asi se Rudi přeškolí na Anglány,klidně mu zaplatím školení u firmy.Začínám nemít Mercedesy rád,já chci jezdit.A Bentley to je má tajná láska.No dám MB ještě jednu šanci.Jednu,poslední.Pak Ende,Schluss mit Mercedes.A okřídlené B dělá 8mi i 12 ti válce.Jestli se naseru po té,co mě naserou v MB,do Kerska příjedu ?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16624

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Ladi nic si z toho nedelej, mne na 560 odesel vyfuk a kat. Oboji jsem musel objednat u Goeckel v D. Original uz se nedela. Aspon to bude mit lepsi brumlavej zvuk a to s cim se potykame s nedostatkem dilu je bezny stav u cloveka s youngtimery. Veteranisti to maj horsi.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16625

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Ale všude píšou jak díly mají,jak se starají o zákazníky,nic není problém.Třeba dnes jsem byl opět pro díly,to nejdůležitější není,možná zítra,pendluju mezi servisem a Rudou,sere mě to.Třeba na Japonce je vše,řeknou to hned,když to není do dvou dnů je znám termín dodání.Faktem je,že naši Japonci potřebují jen běžné věci.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16626

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Hele Lado a co to bylo? Hlavne teda to, co dodaji do 3-6 mesicu, to me zajima...

Mimochodem, nemyslim si ze by vsude psali, ze maj vsechny dily na vsechny auta... slysel jsem to rikat tisickrat, ale nikdy od nikoho primo z fabriky... asi to bylo driv jiny, kdyz vyrabeli jenom C E S SL a G, kazdy dvacet let furt uplne stejny... ted maj asi osumdesat modelu a kazdejch pul roku zmenej na kazdym aspon svetla... tak holt na dily na nase vraky uz nemaj v regalech volny misto

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16627

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Ani už nevím,bylo to něco na čínu a mamuta.Úplně v háji jsou inter. věci nebo plasty.Třeba zadní lišta u mamuta pra. a levá pod víkem kufru.Více jak 2 měsíce shánění a telefonování ( ne já ale firma Kahnt ) nakonec sehnali a řekli při dodání,že je poslední,to samé o šedivých kober.do interiéru,zatím co vše do kufru mají,ale zakončení (malinkatý kousek plastu mi na pravé straně chybí).Díly na motor a podvozek bez problémů.Ale na SL bylo třeba hadici se šroubením,servisy v ČR " nedodává se " v Reichu po pár telefonech bez problémů.Mamut minulý týden zlomil jsem anténu,tedy prut,ostatní v pořádku.ČR servisy nelze dodat,jedině jako komplet,v Reichu u Kahnta ano,čeká na vyzvednutí.K řadě věcí nových nedodají šrouby nebo těsnění,což se předpokládá,že tam bude.Neupozorní,neřeknou,krčí rameny.Dnes po týdeních peripetiích dodána nádobka k servu na SL a po urgencích i těsnění.SL má hydra. podvozek,spousta ventilů,trubek a těsnění.Na Zetora z let 60 tých koupím hadici a těsnění tam je.Gumičky v ceně pár korun,rád zaplatím ale ať to do prd... přibalí.
Dnes v servisu v Ústí,čekám na skladníka,povídám s majitelem S Klasse.Pán evidentně v balíku,kára za 4 mega.No já to mám vždy 3 max. 4 roky,pak se to začne srát,prodávám a kupuji nové. Tohle S jde na jaře z baráku,ale nevím,zda nekoupím něco s jinou značkou.Kouká na moji vránu a říká,jo to jsem měl jako první S,najel jsem s tím hodně,měl jsem ho řadu let,jen servis,sice drahý ale bez problémů.To jsem žil v Reichu,nyní jsem v důchodu v ČR a nebaví mě jezdit stále do servisu,něco řešit.Další možnost je dát auto k panu Kienlovi,to je bývalý mechanik od Mercedesu,dnes renovuje auta pro ropné šejky,má skvělé vztahy s mat. firmou.Sežene,nechá vyrobit,trvá to,je to víc než hodně drahé ale já nejsem šejk,co sedí prdelí na ropném vrtu.Tak nevím,každá láska,sebežhavější má své hranice.Já chci jezdit s auty,co jsou sice staré vrány,ale nééééé zas tak staré.A nové MB,ne díky nechci,1000 x ne.
Takže,něco je problém,chápu ale na auto z roku 2002 ?Asi jsem už fakt starý,nejsem akční,nechci řešit,jsem Prdůch,prac. důchodce pro neznalé zkratek a chci si užívat řekněme podzim života a ne řešit náhr. díly,auto na špalkách páč se čeká na díly.Tak jsem si postěžoval,snad má Rudi vše co potřebuje,snad ?????????????
Re Pirx musíš přijet do Ústí,já obstarám pití a flákotu na gril,přijede Rudi a pokecáte a on Ti řekne vše,co zažil s mými mazlíky a že to v posledních 3 letech s díly stojí za veliké ................opijeme se,vypláčeme se a možná nám bude líp do příštího shánění dílů.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16628

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Ladi ale na tenhle vikend gril neplanuj, to jedes na sraz do Tachova.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16629

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Jak rád bych jel,ale nemohu,důvod znáte.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16631

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Před týdnem mi sebrali kriplkáru,dali berle a zaujal mne inzerát-stejný typ a dovoz až z Říma.Tak jsem si řekl o propustku na víkend a sestra mně dovezla,já neodolal zachovalosti,pár maličkostí toleroval a koupil
Vyfotila cestou domů u benzinky
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


V sobotu jsem vyměnil světla

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 5 roků, 10 měsíců od lavon. Důvod: A v neděli neumyl,protože jsem rád,že stojim

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 10 měsíců #16634

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
SL je konečně fit pro Kersko.Mamut jde do kosmetického salonu,žení se mi synovec a já povezu nevěstu a pana otce.Tak nejdřív Kersko,pak svatba a pak už snad konečně jen ježdění s oběma auty.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 9 měsíců #16654

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Tak resumé mamut po jarní údržbě absolvoval řadu tisíc km,asi 3000 nevím,nesleduji přesně.Zítra vyleštěn,načančán,ve vší své kráse a majestátnosti poveze nevěstu mého synovce,jenž je synovcem ale i mým druhým synem.Klid pánové,foto nevěsty bude,ale dejte mi prosím chvilku,neumím to z mobilu rovnou do PC,na to mám odborníka.Léta po gen. opravě jezdí po evropských dálnicích,při koupi měl 120 000km,dnes cca 187 000 km tedy mamut,ne odborník.
Vše při servisu dle manuálu mat. firmy,mění se díly co to potřebují,něco preventivně.Jo jsem blázen a mechanik též ( on je větší) ale nikdy jsem nezůstal s poruchou.
SL vyměněno jedno přední rameno,jeden přední tlumič ( druhý přední se určitě ozve na jaře příšt. roku)vyměněn kompres. klimatizace,řada hadic s těsněním,dále vše ostatní od klimatizace,jo hadice,těsnění,hadice,těsnění,nový olej do serva a nový olej všude,kde je třeba.Též voskování podvozku,čeká mě výměna oleje v hydr. systému střechy.ABC,SBC a další vyměněno.Měly by se vyměnit ty nafukovací pytle v obou vozech,nevím,jinak drahá záležitost,fakt nevím,zatím porucha nehlášena,ale manuál říká.....................
Na SL čeká toulání po Rakousku,mamuta zas o měsíc později toulání po Francii a Itálii.No a něco kolem komína,Mnichov,Ženeva,chalupa atd.Oba po kontrole kastle,žádná rez nedej bože koroze ( ano v zimě spí,sůl neznají,ale jsouto staré vrány).Gumy Conti,na mamutu drží,SL přední O.K.,zadní ? Mám nějak těžkou nohu,no je v ní kus železa.Nadával jsem tu na náhr. díly,co u nás nejde,v Reichu jde.Ale i tak spousta telefonů a mailů.Byl jsem vzteklý,nasrán,unaven a otráven.Nyní,když je to za mnou a jezdím,ne není vše zapomenuto.Nechám rozhodnout srdce,do dalšího servisu,uvidíme do jara příštího roku.
Blíží se čas dovolených,tak mnoho km s mercedesy,užívejte,jezděte.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 8 měsíců #16660

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Byl jsem propuštěn a hned jsem jel na chalupu,zkusil nastartovat a na otočení nabouraný vrak ihned naskočil!
Jedu pak domů a na cestě kámen a rána-v boku díra,nic mi nevydrží
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Pokusím se sehnat tento vzorek 225/45/17-nevíte někdo? Výrobce kouknu a o dvou podobných už vím.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Dal tam z tamtoho 195/65/15 jedu na výlet a zastavím v Táboře a tady zase syčení-utíká ventilek-měněn při nazutí nových loni,vezmu za něj a zůstal mi v ruce
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Jezdím na nich 10let a tohle netušil:
Tam v pneuservisu povídá,že tam chybí vymezovací podložky-zkoušel co měl a nepasovalo-takový umělý nic,aby to nedrželo jen na šteftech-nezmá někdo?Našel jsem tyto,je to správná velikost pro tyto 15'disky?
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Jinak SPZ jsou v depozitu-nové ND na bych nechtěl házet do šrotu a vrak si nechat-Umí to někdo jen papírově Ekol.zlikvidovat nebo poradit jak,popř.bude stačit napsat jen papír,že je to na mém pozemku jako dárce ND nebo králíkárna?
Poslední úprava: 5 roků, 8 měsíců od lavon. Důvod: Dotazy

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 8 měsíců #16664

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Mamut jezdí jak bůh,leč z ničeho nic se ozval alarm,pak týden klid a nyní znovu a několikrát.Ta mamutí potvora má v kabině nějaká super infra a ultra čidla,nebo nevím,co je spustilo nevím,brouci,mouchy ani nic živého tam nebylo.Usilovným studiem mechanika zjištěno,že na sloupku B u řidiče je tlačítko a dá se to vypnout.Já o tom nevěděl.U SL odešel alarm,stáří,zkrat a bere to 2 Amp. z baterky při vypnutém a zamčeném autě.Tak kondicionér baterie a nový alarm bude namontován.A ještě na mamutu odešel alternátor,původní.Nahrazen novým a výkonějším." Život motoristy život veselý "
Poslední úprava: 5 roků, 8 měsíců od ladislav.lapacek.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 8 měsíců #16665

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Láďo, alternátory se běžně opravujou, není hned třeba měniti... kvalita nového kousku. V.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 8 měsíců #16666

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Vítku on už byl jednou na repasi,vydržel dost dlouho a nyní zcela odešel.Navíc ten nový dává víc proudu elektrického.Také odešel přehrávač CD,tak je nahražen novým,aby psi mohli sledovat své oblíbené pořady a furt neremcali " a kdy už tam budem "

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 8 měsíců #16667

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Ja mam nastesti vse po servisech, tak jenom jezdim a myju.
Big Mercedes and metal music lover.
Čas pro vytvoření stránky: 1.29 sekund
Free business joomla templates