HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Nový přírustek.
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Nový přírustek.

Nový přírustek. 6 roků, 2 měsíců #16489

  • George 1960
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 16
  • Karma: 0
Jelikož mě Iron ukecal abych mu prodal MLko a následně se naskytla možnost koupit krásného mamuta z pozůstalosti, vtěl bych ho představit, jedná se o verzi 500SE, r.v. 1992, interiér ve mnou oblíbené béžové kůži a spousta výbavy, určitě bude k vidění na některém ze srazů. Bude se Ti líbit Vítku
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Nový přírustek. 6 roků, 2 měsíců #16490

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Tak to je mazel. Velká gratulace. Pěkný mamuti jsou na vymření. Už se těšim, až ho uvidim naživo. Všechno co má funguje?

Re: Nový přírustek. 6 roků, 2 měsíců #16492

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
Vypadá nádherně, gratulace

Re: Nový přírustek. 6 roků, 2 měsíců #16494

  • George 1960
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 16
  • Karma: 0
Až na osvětlení venkovního teploměru a dotahy dveří, bych řekl, že ano. Lakoval jsem přední nárazník, byl prasklý a dojebaný. Udělám i zadní a uvidím, co dál
Přílohy:
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 6 roků, 2 měsíců od George 1960.

Re: Nový přírustek. 6 roků, 2 měsíců #16495

  • George 1960
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 16
  • Karma: 0
Feketoš napsal:
Vypadá nádherně, gratulace

Díky, snad ho někde uvidíš, nemám moc času na srazy, ale třeba se poštěstí

Re: Nový přírustek. 6 roků, 2 měsíců #16497

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Teploměr i dověry by jsme uměli pořešit. V.

Re: Nový přírustek. 6 roků, 2 měsíců #16502

  • prcek
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • W123 280CE
  • Příspěvky: 109
  • Karma: 8
George 1960 napsal:
Až na osvětlení venkovního teploměru a dotahy dveří, bych řekl, že ano. Lakoval jsem přední nárazník, byl prasklý a dojebaný. Udělám i zadní a uvidím, co dál


Doporučuji vrátit zpět originální přední světla a žluté blinkry, ty čirý tuningy si to pěkný auto nezaslouží. A vidím dobře chromovaný lemy že taky přibyly? No ....
Poslední úprava: 6 roků, 2 měsíců od prcek.

Re: Nový přírustek. 6 roků, 2 měsíců #16505

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
prcek napsal:
George 1960 napsal:
Až na osvětlení venkovního teploměru a dotahy dveří, bych řekl, že ano. Lakoval jsem přední nárazník, byl prasklý a dojebaný. Udělám i zadní a uvidím, co dál


Doporučuji vrátit zpět originální přední světla a žluté blinkry, ty čirý tuningy si to pěkný auto nezaslouží. A vidím dobře chromovaný lemy že taky přibyly? No ....


Absolutní souhlas, lemy a ty benzina doplňky honem pryč

Re: Nový přírustek. 6 roků, 2 měsíců #16507

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Já už jsem pochopil, že k Georgovi to prostě patří. Beru to něco jako jeho podpis. Na kupéčku už jsem si na to v podstatě zvyknul. V.

Re: Nový přírustek. 6 roků, 2 měsíců #16508

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Jakse povedlo lakýrovi fouknout ten nárazník? S tim polomatem je to dost alchymie. V.

Re: Nový přírustek. 6 roků, 2 měsíců #16509

  • prcek
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • W123 280CE
  • Příspěvky: 109
  • Karma: 8
vitek napsal:
Já už jsem pochopil, že k Georgovi to prostě patří. Beru to něco jako jeho podpis. Na kupéčku už jsem si na to v podstatě zvyknul. V.



George: pokud se těch originál světel/ blinkrů / zadních světel budeš zbavovat, dej vědět.
Poslední úprava: 6 roků, 2 měsíců od prcek.

Re: Nový přírustek. 6 roků, 2 měsíců #16513

  • George 1960
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 16
  • Karma: 0
Lakoval jsem sám osobně, je to hotový a vypadá to dobře, dověry vyřeší kompresor, který mi chybí, prostě ho někdo vyndal, jsou tam kabely i hadičky, tak stačí dát pumpu a mělo by to chodit, světla si asi nechám, kluci, mys.lím, že se budou hodit, ale nikdy neříkej nikdy. Tak pokud by byla ta pumpa k mání, dej mi sem nějakou cenu, nebo na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přílohy:
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 6 roků, 2 měsíců od George 1960.

Re: Nový přírustek. 6 roků, 2 měsíců #16514

  • George 1960
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 16
  • Karma: 0
prcek napsal:
vitek napsal:
Já už jsem pochopil, že k Georgovi to prostě patří. Beru to něco jako jeho podpis. Na kupéčku už jsem si na to v podstatě zvyknul. V.



George: pokud se těch originál světel/ blinkrů / zadních světel budeš zbavovat, dej vědět.


Zadní čirý světla na předface nejsou, sháněl jsem a prostě nikdo není schopen to dodat, tak, že zůstaly původní, jenom jsem je rozebral a stříknul parabolky chromovým sprejem a výrazně to prokouklo a svítivost se brutálně zvýšila, tak jsem spokojený. Přední světla si nechám, zatím není auto ve veteránském věku, tak tam mám ty čirý a potom se uvidí, pro mě je důležitější, že vidím výrazně líp já a to je pro mě podstatný. Na kupé mám originál díly taky schovaný, je to pár šroubků a hoďka práce.
Poslední úprava: 6 roků, 2 měsíců od George 1960.

Re: Nový přírustek. 6 roků, 2 měsíců #16515

  • George 1960
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 16
  • Karma: 0
vitek napsal:
Jakse povedlo lakýrovi fouknout ten nárazník? S tim polomatem je to dost alchymie. V.


Mám hotový i zadní a dopadlo to docela dobře, je to trochu lesklejší než origo, míchal jsem matný lak s lesklým v poměru 2 ku 1, na fotkách je to těsně po nalakování, tak se to leskne, jako by to mat nebyl, ale ono to vyzraje a zmatní.
Poslední úprava: 6 roků, 1 měsíc od George 1960.

Re: Nový přírustek. 5 roků, 9 měsíců #16659

  • Baby
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 1
  • Karma: 0
Auto jsem viděl v Kolíně a moc pěkné jako všechny auta které máš, mohu jen tiše závidět.
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.54 sekund
Free business joomla templates