HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Neplatíí
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Neplatíí

Neplatíí 8 roků, 5 měsíců #14537

  • jarin190
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • tak konečně jsem tu :-)
  • Příspěvky: 6
  • Karma: 1
Neplatný
Poslední úprava: 3 roků, 2 měsíců od jarin190.

Re: prodám můj W208 CLK potřebuji peníze 8 roků, 5 měsíců #14545

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
Pokud chceš to auto prodat a nejseš schopnej do telefonu říct kolik za něj chceš, tak mi to příjde trochu mimo
Nabízet mi, že za mnou přijedeš, abych se na něj podíval je sice hezký, ale v případě, že nedokážeš říct ani nástřel ceny, je to na 99% ztráta času pro obě strany. Jediný co z Tebe vypadlo, že v něm zrovna sedíš- to je informace, která je pro mě jako kupce docela nezajímavá a úplně k hovnu. To že máš 3 mercedesy asi taky nikoho moc nezajímá
Aut už jsem koupil a prodal celkem dost a s každym jsem se domluvil Tvoje jednání je jak z jiný planety, včetně toho, že si hovor ukončil zavěšením telefonu Nevim jestli si myslíš, že prodáváš nějakou raritu, nebo proč s tím děláš takový tajnosti

V případě, že bys měl opravdu zájem, prodat(o čemž pochybuju) napiš vin a cenu. Ostatní informace jsou k ničemu. Auto jsem chtěl koupit, nee se v něm povozit, jak si nabízel
Poslední úprava: 8 roků, 5 měsíců od Mitsubishi.

Re: prodám můj W208 CLK potřebuji peníze 8 roků, 4 měsíců #14560

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
Potřebuju nutně prodat, ale nevím za kolik mamamína tak budto si podej normální inzerát a čekej že někoho chytneš za "svoji" cenu a nebo rovnou zajet do AAA no a pokud chceš nějaký střed tak by to fakt chtělo nějakou představu.....



auto.bazos.cz/inzerat/52712494/CLK-230-KOMPRESOR.php
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.39 sekund
Free business joomla templates